שינוי רגשות

שינוי רגשות

“נקודת ההתחלה של כל הישג היא תשוקה.”

נפוליאון היל

זה לא שאתם לא יודעים, ברור שאתם יודעים, אבל לפעמים יש מצב שידע בלבד לא מביא להחלטות או התנהלות נכונה ופה המקום לסמוך על עצמכם, על תת המודע שלכם, שיעשה את מה שצריך עבורכם ויוודא האם זה באמת מה שאתם רוצים.

מה הכוונה בתהליך של NLP באמצעות הצופן החדש ?- מעבר למצב נטול ידע – know-nothing state – פעמים רבות אנחנו פועלים מתוך הידע שצברנו. כל עוד אנחנו לא פועלים מכאן ועכשיו אלא על סמך הידע שצברנו וחוויות מהעבר, המח עסוק באיך אנחנו צריכים לפעול עכשיו וזה מביא אתנו לקיבעון. לעתים העבר מקבע !

גרינדר אחד ממיסדי ה-NLP, בא ומציע מצב שבו אנו נטולי ידע. כאילו אנו לא יודעים כלום. זה לא אומר שאין לנו ידע אלא שנהיה כמו תינוקות נטולי ידע. אנחנו שואפים להיות נטולי ידע. כשאנחנו פועלים מהידע זה בעצם תוקע אותנו. אנחנו תקועים במצב אחד.

עלינו לחפש פתרונות ממקום נטול ידע, שכן הידע סוגר אתנו. אנחנו מתכוננים למה שהולך לקרות. מצב נטול ידע עוקף את הפחד.

בתהליך של NLP באמצעות הצופן החדש, אנחנו מפתחים סוג של גמישות. אנחנו סומכים על תת המודע, על הקול הפנימי או האינטואיציה, על משהו שמעבר, מקום שמשחרר אתנו לפעול מהידע.

אין מדובר במצב שאנחנו שוכחים את הידע אלא פועלים ממקום אחר יצירתי, בריאתי. גרינדר אומר, שזה קיים אצל כל אחד. אם זה קיים באופן טבעי אז בואו וניצור זאת בצורה מלאכותית. במקום לחפש איך היינו צריכים להגיב נגיב כמו שנכון לנו להגיב באותו הרגע ונשכח מזה.

אם יש לכם נושאים בלתי פתורים, הרגלים, אתגרים, שאתם רוצים להתנהל מולם שונה, אני מזמינה אתכם אלי לקליניקה לחוות תהליך NLP נטול ידע.

מלב אל לב - קן לשינוי