טיפול בהרגלים ואמונות

טיפול בהרגלים ושחרור אמונות מגבילות

“תשלוט במוח שלך או שהוא ישלוט בך.”

בודהה

תהליך NLP לטיפול בהרגלים יוצר עבורכם מסגרת חדשה. הוא עוזר לכם להבין מה הרגש העומד מאחורי ההרגל ? מה מניע אתכם להמשיך בהרגל ? מה לא מאפשר לכם להשתחרר ממנו ?

הוא עוזר לכם להבחין בין הכוונה למעשה.

לדוגמה:
אם אתם מרגישים פחד מכישלון אז אתם תמרחו זמן ומריחת הזמן תאפשר לכם הגנה.

אם אין לכם זוגיות, אתם תמצאו עצמכם מתוסכלים ואז תגיעו למקרר בכל רגע כדי לאכול ממתקים.

תהליך NLP לטיפול בהרגלים עוזר לכם ליצור את האיזון עם הרגשות. הוא יוצר שינוי במרכיבי החושים שלכם כך, שכאשר תתקלו שוב בסיטואציה תתנהגו אחרת.

אנשים ישכחו מה אמרתם. אנשים ישכחו מה עשיתם. אנשים לא ישכחו מה נתתם להם להרגיש.

אז הגענו להיום… עם שק של מחשבות, רגשות וחוויות שצברנו במשך השנים. האם הם עוזרים לנו להתקדם קדימה או עוצרים אותנו מלכבוש את הדרך שתמיד רצינו ?

דרך חווית העבר אתם תגיעו למקום שהשאיר חותמו עליכם, תעבדו אותו, תקבלו תובנות, ותצאו הרבה יותר מחוזקים כך שתוכלו אפילו לשחרר אותו. הילדות מאפשרת לכם דיאלוג עם חלקים אחרים בכם, שאולי אינכם מודעים להם. היא מאפשרת לכם להגיע למקומות שבהם אתם צריכים לעשות את השינוי, כך שהעתיד שלכם יהיה לא מקובע ופתוח.

שחרור אמונות מגבילות באמצעות NLP נוגע בשחרור זיכרונות שמעכבים אתכם. חלק גדול מהתגובות שלכם נוצר בילדות והופך להיות סוג של אוטומט או אמונה שלילית. אז הוא אולי שרת אתכם בעבר, אבל היום כבר לא. נכון, שלילדות יש משמעות גדולה בחייכם הבוגרים. השאלה אם היא משרתת אתכם היום בחייכם הבוגרים.

בשחרור אמונות מגבילות באמצעות NLP אתם לוקחים למקום החדש את מה שאתם רוצים ומוותרים על המיותר. אתם בונים משהו חדש ואח"כ מחליטים מה לשחרר או על מה לוותר מבחינת האלמנטים המעכבים אתכם. גם אם הבעיה לא קיימת הרבה פעמים הסימפטומים נשארים. לפעמים להיפטר מהסימפטום פותר את הבעיה. ב- NLP אנו מתעסקים באיך ולא בלמה !

מלב אל לב - קן לשינוי